CS00468-26M
DigiKeys varenummer
644-CS00468-26MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS00468-26MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS00468-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS00468-26M
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
26 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)