CHPCIS3-32M
DigiKeys varenummer
644-CHPCIS3-32MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CHPCIS3-32MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CHPCIS3-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CHPCIS3-32M
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 6pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CHPCIS3-32M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
6pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)