CHPCIS3-32M | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CHPCIS3-32M |
Beskrivelse | CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 32 MHz ±10ppm Krystaller 6pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CHPCIS3-32M Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 6pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 100 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 32 MHz | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (1,6x1,2) |
Frekvensstabilitet ±20ppm | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm) |
Frekvenstolerance ±10ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,014" (0,35mm) |