Billede for UWS-12/4.5-Q12N-C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
UWS-12/4.5-Q12N-C
DigiKeys varenummer
811-UWS-12/4.5-Q12N-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
UWS-12/4.5-Q12N-C
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 54W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 4,5A 9V - 36V Indgang
Kategori
Spænding - Isolering
2.25 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Forældet
Effektivitet
91%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
1/16 Brick
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
1,30" L x 0,90" B x 0,36" H (33,0mm x 22,9mm x 9,1mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Leverandørs enhedspakning
1/16 Brick
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Strøm - Output (maks.)
4,5A
Godkendelsesagentur
cURus
Effekt (Watt)
54 W