Billede for PQU650-48P er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PQU650-48P
DigiKeys varenummer
811-PQU650-48P-ND
Producenter
Producentens varenummer
PQU650-48P
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 653W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 48V 90 – 264VAC Indgang
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
95%
Driftstemperatur
-30°C – 70°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
6,00" L x 4,00" B x 1,57" H (152,4mm x 101,6mm x 40,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output 1
48V
Strøm - Output 1
13.6 A