Billede for PQU650-24P er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PQU650-24P
DigiKeys varenummer
811-PQU650-24P-ND
Producenter
Producentens varenummer
PQU650-24P
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 650W
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
95%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-30°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Belastningsfordeling, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
6,00" L x 4,00" B x 1,57" H (152,4mm x 101,6mm x 40,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CCC, cCSAus, CE, cTUVus, TUV
Spænding - Output 1
24V
Minimum belastning krævet
Ja
Strøm - Output 1
27.1 A