OKL2-T/12-W12P2-C
DigiKeys varenummer
811-2958-2-ND - Tape & Reel (TR)
811-2958-1-ND - Afskåret tape (CT)
811-2958-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
OKL2-T/12-W12P2-C
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 66W
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,69 – 5,5V 12A 4,5V - 14V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OKL2-T/12-W12P2-C Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
66 W
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OTP, SCP, UVLO
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
95%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
10-SMD-modul
Spænding - Input (min.)
4,5V
Størrelse/dimension
0,80" L x 0,45" B x 0,34" H (20,3mm x 11,4mm x 8,5mm)
Spænding - Input (maks.)
14V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
12A