MYTNC1R86RELA2RA
DigiKeys varenummer
811-MYTNC1R86RELA2RATR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MYTNC1R86RELA2RACT-ND - Afskåret tape (CT)
811-MYTNC1R86RELA2RADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MYTNC1R86RELA2RA
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.7-1.8V
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,7 – 1,8V 6A 6V - 14,4V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MYTNC1R86RELA2RA Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
6A
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
48-LGA-modul
Spænding - Input (min.)
6V
Størrelse/dimension
0,41" L x 0,35" B x 0,08" H (10,5mm x 9,0mm x 2,1mm)
Spænding - Input (maks.)
14,4V