MYRLP080015F21RE
DigiKeys varenummer
811-MYRLP080015F21RETR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MYRLP080015F21RECT-ND - Afskåret tape (CT)
811-MYRLP080015F21REDKR-ND
Producenter
Producentens varenummer
MYRLP080015F21RE
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.80V SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,8V 150mA 1,8V - 6V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MYRLP080015F21RE Modeller
Kategori
Spænding - Output 1
Mfr
Strøm - Output (maks.)
150mA
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal output
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Input (min.)
1,8V
Pakke/hus
8-PowerTDFN-modul
Spænding - Input (maks.)
6V
Størrelse/dimension
0,10" L x 0,08" B x 0,04" H (2,5mm x 2,0mm x 1,0mm)