MYRBP500080W21RD
DigiKeys varenummer
811-MYRBP500080W21RDTR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MYRBP500080W21RDCT-ND - Afskåret tape (CT)
811-MYRBP500080W21RDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MYRBP500080W21RD
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5.0V NON-ISOL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 5V 500mA 0,65V - 6V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MYRBP500080W21RD Modeller
Kategori
Spænding - Output 1
Mfr
Strøm - Output (maks.)
500mA
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
8-PowerTDFN-modul
Spænding - Input (min.)
0,65V
Størrelse/dimension
0,10" L x 0,08" B x 0,04" H (2,5mm x 2,0mm x 1,0mm)
Spænding - Input (maks.)
6V