MYMGM1R816ELA5RAD | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MYMGM1R816ELA5RAD |
Beskrivelse | DC DC CONVERTER 0.7-1.8V 29W |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,7 – 1,8V 16A 7,5V - 15V Indgang |
Datablad | Datablad |
Kategori | Effekt (Watt) 29 W |
Mfr | Applikationer ITE (kommerciel) |
Varestatus Forældet | Driftstemperatur -40°C – 105°C (med reducering) |
Type Ikke-isoleret PoL-modul | Effektivitet 91,8% |
Antal output 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - Input (min.) 7,5V | Pakke/hus 56-SMD-modul |
Spænding - Input (maks.) 15V | Størrelse/dimension 0,41" L x 0,35" B x 0,20" H (10,5mm x 9,0mm x 5,0mm) |
Spænding - Output 1 | Styringsfunktioner Aktivér, Aktiv høj |
Strøm - Output (maks.) 16A | Grundlæggende varenummer |