MYMGK1R820FRSR-EVM
DigiKeys varenummer
811-3257-ND
Producenter
Producentens varenummer
MYMGK1R820FRSR-EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR MYMGK1R820FRSR
Producentens standard leveringstid
48 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
MYMGK1R820FRSR MGK DC/DC-konverter 1 Ikke-isolerede udgange Evalueringskortoutput
Kategori
Spænding - Output
1,8V
Producenter
Murata Power Solutions Inc.
Strøm - Output
20A
Serie
Spænding - Input
4,5V – 5,5V
Emballage
Bulk
Frekvens - Switching
250kHz