MYMGK1R812FRSR-H
DigiKeys varenummer
811-MYMGK1R812FRSR-HTR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MYMGK1R812FRSR-HCT-ND - Afskåret tape (CT)
811-MYMGK1R812FRSR-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MYMGK1R812FRSR-H
Beskrivelse
12A, NON-ISOLATED POL DC-DC CONV
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,7 – 1,8V 12A 4,5V - 8V Indgang
EDA/CAD-modeller
MYMGK1R812FRSR-H Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
12A
Mfr
Effekt (Watt)
21.6 W
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Effektivitet
92%
Spænding - Input (min.)
4,5V
Pakke/hus
37-SMD-modul
Spænding - Input (maks.)
8V
Størrelse/dimension
0,41" L x 0,35" B x 0,22" H (10,5mm x 9,0mm x 5,6mm)