MYMGK1R812ERSR
DigiKeys varenummer
811-3893-2-ND - Tape & Reel (TR)
811-3893-1-ND - Afskåret tape (CT)
811-3893-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MYMGK1R812ERSR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.7-1.8V 22W
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,7 – 1,8V 12A 8V - 14V Indgang
EDA/CAD-modeller
MYMGK1R812ERSR Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
22 W
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Effektivitet
90,4%
Pakke/hus
37-SMD-modul
Spænding - Input (min.)
8V
Størrelse/dimension
0,41" L x 0,35" B x 0,22" H (10,5mm x 9,0mm x 5,6mm)
Spænding - Input (maks.)
14V
Leverandørs enhedspakning
Modul
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Strøm - Output (maks.)
12A