IRQ-24/4.2-T110P-C
DigiKeys varenummer
IRQ-24/4.2-T110P-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
IRQ-24/4.2-T110P-C
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 100W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 24V 4,2A 57,6V - 160V Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
100 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Effektivitet
88,20%
Spænding - Input (min.)
57,6V
Pakke/hus
8-DIP-modul, 1/4 brick
Spænding - Input (maks.)
160V
Størrelse/dimension
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Strøm - Output (maks.)
4,2A