IRQ-12/12.5-W80NB-C
DigiKeys varenummer
811-IRQ-12/12.5-W80NB-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
IRQ-12/12.5-W80NB-C
Beskrivelse
1/4 BRICK, 12VOUT @ 12.5A, 16-16
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 12,5A 16V - 160V Indgang
Kategori
Spænding - Isolering
4.242 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fundamentplade, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
0.89
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
Quarter brick
Spænding - Input (min.)
16V
Størrelse/dimension
2,41" L x 1,56" B x 0,53" H (61,2mm x 39,6mm x 13,5mm)
Spænding - Input (maks.)
160V
Leverandørs enhedspakning
Quarter brick
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Strøm - Output (maks.)
12,5A
Godkendelsesagentur
cURus, CSA, UL
Effekt (Watt)
150 W