IRH-5/30-T110PVF-C
DigiKeys varenummer
811-3475-ND
Producenter
Producentens varenummer
IRH-5/30-T110PVF-C
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 150W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 5V 30A 57,6V - 160V Indgang
EDA/CAD-modeller
IRH-5/30-T110PVF-C Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
150 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Effektivitet
91%
Spænding - Input (min.)
57,6V
Spænding - Input (maks.)
160V
Størrelse/dimension
2,29" L x 2,20" B x 12,7" H (58,2mm x 55,9mm x 12,7mm)
Strøm - Output (maks.)
30A