IRH-5/30-T110N-C
DigiKeys varenummer
811-3473-ND
Producenter
Producentens varenummer
IRH-5/30-T110N-C
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 150W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 5V 30A 57,6V - 160V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IRH-5/30-T110N-C Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
150 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Emballage
Bakke
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Type
Isoleret modul
Effektivitet
91%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
57,6V
Pakke/hus
Half Brick
Spænding - Input (maks.)
160V
Størrelse/dimension
2,40" L x 2,28" B x 12,7" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spænding - Output 1
Leverandørs enhedspakning
Half Brick
Strøm - Output (maks.)
30A