IRH-12/21-W80PB-C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Power Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 21A 16V - 160V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IR Series
IRH-12/21-W80PB-C
DigiKeys varenummer
811-IRH-12/21-W80PB-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
IRH-12/21-W80PB-C
Beskrivelse
1/2 BRICK, 12VOUT @ 12.5A, 16-16
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Isolering
4.242 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fundamentplade, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
91%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
Half Brick
Spænding - Input (min.)
16V
Størrelse/dimension
2,49" L x 2,39" B x 0,55" H (63,2mm x 60,7mm x 14,0mm)
Spænding - Input (maks.)
160V
Leverandørs enhedspakning
Half Brick
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Strøm - Output (maks.)
21A
Godkendelsesagentur
CE, cURus, UL
Effekt (Watt)
252 W