IRE-24/5-Q12P-C
DigiKeys varenummer
811-IRE-24/5-Q12P-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
IRE-24/5-Q12P-C
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 120W
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 24V 5A 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IRE-24/5-Q12P-C Modeller
Kategori
Spænding - Isolering
2.828 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 115°C (med reducering)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
92%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
Eighth Brick
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
2,41" L x 1,01" B x 0,50" H (61,2mm x 25,7mm x 12,7mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Leverandørs enhedspakning
Eighth Brick
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Strøm - Output (maks.)
5A
Godkendelsesagentur
cURus
Effekt (Watt)
120 W