DMS01-VP-RS12-C
DigiKeys varenummer
811-3911-ND
Producenter
Producentens varenummer
DMS01-VP-RS12-C
Beskrivelse
PROCESS METER LED PANEL MOUNT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Procesmåler LED - Røde tegn Display Panelmontering
Kategori
Antal tegn pr. række
4,5
Producenter
Murata Power Solutions Inc.
Displaytegn - Højde
1,000" (25,40mm)
Serie
Spænding - Forsyning
12VDC
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
Rektangulær - 139,07mm x 59,69mm
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Panelmontering
Type
Procesmåler
Termineringsudformning
Skrueterminal
Målingstype
Proces
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Måleområde
0 – 10VDC