DMS-30PC-4/20S-24RH-I-C
DigiKeys varenummer
811-3321-ND
Producenter
Producentens varenummer
DMS-30PC-4/20S-24RH-I-C
Beskrivelse
PROCESS METER 4-20MA LED PNL MNT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Procesmåler LED - Røde tegn Display Panelmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DMS-30PC-4/20S-24RH-I-C Modeller
Kategori
Displaytegn - Højde
0,560" (14,20mm)
Producenter
Murata Power Solutions Inc.
Spænding - Forsyning
24VDC
Serie
Paneludstansning-dimensioner
Rektangulær - 53,80mm x 22,30mm
Emballage
Boks
Monteringstype
Panelmontering
Varestatus
Last Time Buy
Termineringsudformning
Skrueterminal
Type
Procesmåler
Funktioner
Frontramme sælges separat
Målingstype
Proces
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Måleområde
4 – 20mA