D1U54P-W-1500-12-HC4TC
DigiKeys varenummer
D1U54P-W-1500-12-HC4TC-ND
Producenter
Producentens varenummer
D1U54P-W-1500-12-HC4TC
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Forside AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
91%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-5°C – 45°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Type
Forside
Monteringstype
Rack-montering
Antal output
1
Størrelse/dimension
12,66" L x 2,15" B x 1,57" H (321,5mm x 54,5mm x 40,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
BSMI, CE, cCSAus, CQC, TUV
Spænding - Output 1
12V
Minimum belastning krævet
Ja
Strøm - Output 1
125 A