XRCGB25M000F1SBDR0
DigiKeys varenummer
490-XRCGB25M000F1SBDR0TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-XRCGB25M000F1SBDR0CT-ND - Afskåret tape (CT)
490-XRCGB25M000F1SBDR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XRCGB25M000F1SBDR0
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 70 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
25 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
12pF