RDE5C2A330J0P1H03B
DigiKeys varenummer
490-8769-ND
Producenter
Producentens varenummer
RDE5C2A330J0P1H03B
Beskrivelse
CAP CER 33PF 100V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
RDE5C2A330J0P1H03B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)