RDE5C1H102J0S1H03A
DigiKeys varenummer
490-8963-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-8963-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
RDE5C1H102J0S1H03A
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RDE5C1H102J0S1H03A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)