NXFT15XH103FEAB035
DigiKeys varenummer
490-NXFT15XH103FEAB035-ND
Producenter
Producentens varenummer
NXFT15XH103FEAB035
Beskrivelse
NTC THERMISTOR
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
NTC-termistorer 10k Kugle
EDA/CAD-modeller
NXFT15XH103FEAB035 Modeller
Kategori
B25/50
3380K
B25/85
3434K
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Last Time Buy
Effekt - Maks.
3 mW
Modstand i Ohm @ 25°C
10k
Længde - Ledning
1,38" (35,00mm)
Modstandstolerance
±1%
B værdi tolerance
±1%