NXFT15WF104FEAB025
DigiKeys varenummer
NXFT15WF104FEAB025-ND
Producenter
Producentens varenummer
NXFT15WF104FEAB025
Beskrivelse
THERMISTOR NTC 100KOHM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
NTC-termistorer 100k Kugle
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NXFT15WF104FEAB025 Modeller
Kategori
B25/85
4311K
Producenter
Murata Electronics
B25/100
4334K
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
3 mW
Varestatus
Aktiv
Længde - Ledning
0,98" (25,00mm)
Modstand i Ohm @ 25°C
100k
Monteringstype
Frithængende
Modstandstolerance
±1%
Pakke/hus
Kugle
B værdi tolerance
±1%