NFE61PT101Z1H9L
DigiKeys varenummer
490-11833-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11833-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-11833-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NFE61PT101Z1H9L
Beskrivelse
FILTER LC(T) 100PF SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LC (T-type) EMI-filtre 3rd Orden Lavpas 1 kanal C = 100pF 2 A 2706 (6816 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NFE61PT101Z1H9L Modeller
Kategori
Værdier
C = 100pF
Producenter
Murata Electronics
ESD beskyttelse
No
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
50V
Type
Lavpas
Monteringstype
Overflademontering
Filterrækkefølge
3rd
Pakke/hus
2706 (6816 metrisk), 3 PC Pad
Teknologi
LC (T-type)
Størrelse/dimension
0,268" L x 0,063" B (6,80mm x 1,60mm)
Antal kanaler
1
Højde
0,075" (1,90mm)
Strøm
2 A