MXHQ87WJ3000
DigiKeys varenummer
490-MXHQ87WJ3000-ND
Producenter
Producentens varenummer
MXHQ87WJ3000
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO TEST POINT 11.8"
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til testpunkt 11,811" (300,00mm)
Kategori
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Producenter
Murata Electronics
1. Kontakts køn
Hun
Serie
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
2. stikforbindelse
Testpunkt
Varestatus
Aktiv
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Type
SMA til testpunkt
Længde
11,811" (300,00mm)