LQW18CNR12J0ZD
DigiKeys varenummer
490-LQW18CNR12J0ZDTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQW18CNR12J0ZDCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-LQW18CNR12J0ZDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LQW18CNR12J0ZD
Beskrivelse
FIXED IND 120NH 1.1A 85 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
120 nH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.1 A 85mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LQW18CNR12J0ZD Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
85mOhm maks.
Mfr
Frekvens - Selvresonans
1,2GHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
10 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)