LQW18CN4N9D0HD | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | LQW18CN4N9D0HD |
Beskrivelse | FIXED IND 4.9NH 2.6A 15 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4.9 nH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 2.6 A 15mOhm maks. 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | LQW18CN4N9D0HD Modeller |
Kategori | DC-modstand (DCR) 15mOhm maks. |
Mfr | Frekvens - Selvresonans 2,3GHz |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 10 MHz |
Type Trådviklet spolemodstand | Monteringstype Overflademontering |
Materiale - Kerne | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Induktans | Leverandørs enhedspakning 0603 |
Tolerance ±0,5nH | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,037" (0,95mm) |