LQW18CN33NJ0HD
DigiKeys varenummer
490-LQW18CN33NJ0HDTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQW18CN33NJ0HDCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-LQW18CN33NJ0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LQW18CN33NJ0HD
Beskrivelse
FIXED IND 33NH 1.7A 35 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
33 nH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.7 A 35mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LQW18CN33NJ0HD Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
35mOhm maks.
Mfr
Frekvens - Selvresonans
1,8GHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
10 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)