LQW18CN33NJ00D | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | LQW18CN33NJ00D |
Beskrivelse | FIXED IND 33NH 1.7A 35 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 33 nH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.7 A 35mOhm maks. 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | LQW18CN33NJ00D Modeller |
Kategori | DC-modstand (DCR) 35mOhm maks. |
Mfr | Frekvens - Selvresonans 1,8GHz |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Induktansfrekvens - Test 10 MHz |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type Tromlekerne, trådviklet | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Materiale - Kerne | Leverandørs enhedspakning 0603 (1608 metrisk) |
Induktans | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±5% | Højde - Monteret (maks.) 0,037" (0,95mm) |