LQW18CN33NJ00D
DigiKeys varenummer
490-11772-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11772-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-11772-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LQW18CN33NJ00D
Beskrivelse
FIXED IND 33NH 1.7A 35 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
33 nH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.7 A 35mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LQW18CN33NJ00D Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
35mOhm maks.
Mfr
Frekvens - Selvresonans
1,8GHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Induktansfrekvens - Test
10 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)