LQW18CN15NJ0HD
DigiKeys varenummer
490-LQW18CN15NJ0HDTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQW18CN15NJ0HDCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-LQW18CN15NJ0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LQW18CN15NJ0HD
Beskrivelse
FIXED IND 15NH 2.2A 25 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 nH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 2.2 A 25mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LQW18CN15NJ0HD Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
25mOhm maks.
Mfr
Frekvens - Selvresonans
2GHz
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
10 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0603
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)