LQG15WZ22NH02D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 17.858
Datablad
22 nH Uskærmet Flerlag Induktor 230 mA 1,1Ohm maks. 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LQG15WZ22NH02D
DigiKeys varenummer
490-LQG15WZ22NH02DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LQG15WZ22NH02D
Beskrivelse
FIXED IND 22NH 230MA 1.1 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LQG15WZ22NH02D Modeller
Kategori
Q @ frek.
20 @ 250MHz
Mfr
Frekvens - Selvresonans
2,1GHz
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±3%
Leverandørs enhedspakning
0402
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Afskærmning
Uskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
DC-modstand (DCR)
1,1Ohm maks.