LLL153C80J104ME01E det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Murata Electronics
På lager: 39.257
Datablad
0.1 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X6S 0204 (0510 metrisk)