KRM55QR71H106KH01K
DigiKeys varenummer
490-5780-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5780-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5780-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KRM55QR71H106KH01K
Beskrivelse
CAP CER 10UF 50V X7R SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KRM55QR71H106KH01K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
SMD, J-Lead
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,240" L x 0,209" B (6,10mm x 5,30mm)
Kapacitans
Tykkelse (maks.)
0,154" (3,90mm)
Tolerance
±10%