KCM55QR7YA176KH01K
DigiKeys varenummer
490-5828-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5828-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5828-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KCM55QR7YA176KH01K
Beskrivelse
CAP CER 17UF 35V X7R SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17 µF ±10% 35V Keramiske kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KCM55QR7YA176KH01K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
SMD, J-Lead
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,240" L x 0,209" B (6,10mm x 5,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,154" (3,90mm)