GRM55DR72E684KW01L
DigiKeys varenummer
490-12023-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-12023-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-12023-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM55DR72E684KW01L
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM55DR72E684KW01L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)