GRM21BR71H474KA88K
DigiKeys varenummer
490-8319-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-8319-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-8319-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM21BR71H474KA88K
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM21BR71H474KA88K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)