GRM21BR71H224JA01K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Murata Electronics
På lager: 4.087
Datablad
0.22 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GRM21BR71H224JA01K
DigiKeys varenummer
490-GRM21BR71H224JA01KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GRM21BR71H224JA01K
Beskrivelse
CAP CER MLCC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GRM21BR71H224JA01K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)