GRM21A5C2E120JW01D
DigiKeys varenummer
490-5531-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5531-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5531-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM21A5C2E120JW01D
Beskrivelse
CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM21A5C2E120JW01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)