GRM188R72A103KA01D
DigiKeys varenummer
490-GRM188R72A103KA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GRM188R72A103KA01DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-GRM188R72A103KA01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM188R72A103KA01D
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM188R72A103KA01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)