GRM188R61A226ME15D
DigiKeys varenummer
490-10476-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10476-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-10476-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM188R61A226ME15D
Beskrivelse
CAP CER 22UF 10V X5R 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM188R61A226ME15D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)