GRM15XR71C332KA86D
DigiKeys varenummer
490-8263-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-8263-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-8263-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM15XR71C332KA86D
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 16V X7R 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM15XR71C332KA86D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Last Time Buy
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,012" (0,30mm)