GRM155R71H102KA01D
DigiKeys varenummer
490-1303-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1303-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-1303-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM155R71H102KA01D
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM155R71H102KA01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)