GRM033R71A103JA01D
DigiKeys varenummer
490-GRM033R71A103JA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GRM033R71A103JA01DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-GRM033R71A103JA01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM033R71A103JA01D
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM033R71A103JA01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)