GRM033C80J104KE15D
DigiKeys varenummer
490-10390-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10390-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-10390-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM033C80J104KE15D
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0201
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X6S 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM033C80J104KE15D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)